دسته‌ها
بلاگ

خرید دوربین مداربسته

CCTV Camera Products 1

خرید دوربین مداربسته

جهت خرید دوربین مداربسته موارد زیر را باید در نظر داشت:

تکنولوژی ساخت: در انواع IP, HDTVI, HDCVI, AHD, CVBS, ترکیبی و … تولید شده اند. که نوع CVBS پایین ترین و IP بالاترین کیفیت را دارند.

کیفیت تصویر: مدل های 1 مگاپیکسل, 2 مگاپیکسل, 4 مگاپیکسل, 5 مگاپیکسل, 8 مگاپیکسل, را می توان انتخاب کرد. همچنین مدل های خاص تر مانند 12 مگاپیکسل و کیفیت های بالاتر یا مدل هایی با لنز چندگانه هم تولید شده اند.

نوع دید در شب: از بدون دید در شب تا 100 متر را می توان انتخاب کرد. که بعضی مدل ها دارای ویژگی های اضافه مانند استارلایت, وارملایت, اسمارت, ICR (فیلتر مادون قرمز), دی/نایت (حالت روز/شب) و .. می باشند. همچنین مدل های خاص تر مانند دید در شب لیزری, حرارتی و … هم تولید شده اند.

نوع کیس: در انواع دام, بولت, پین هول, اسپید دام و … از جنس فلزی, پلاستیکی یا ترکیبی را می توان انتخاب کرد. از نظر درجه حفاظت هم در انواع معمولی, ضد آب, ضد گرد و خاک, ضد ضربه, ضد انفجار و … هم تولید شده اند.

لنز تصویر: انواع لنز ثابت, متغییر, موتورایز, ترکیبی و … را می توان انتخاب کرد.

ویژگی ها: بستگی به مدل با ویژگی های WDR (تنظیم واقعی اختلاف نور و تشخیص پلاک خودرو در ورودی ها), DWDR (تنظیم دیجیتالی اختلاف نور), DNR (کاهش نویز دیجیتالی), BLC (تقویت نور زمینه تاریک), HLC (خنثی کردن نقاط نورانی), AWB (تنظیم نور سفید), AGC (کنترل نور تاریکی), ِDefog (ضد مه), منو UTC و … را می توان انتخاب کرد. همچنین مدل های خاص تر مانند میکروفن دار, تشخیص چهره, تشخیص پلاک, تشخیص خودرو, ثبت پلاک, شمارش افراد, تشخیض حرارت و … هم تولید شده اند.

برند سازنده: با توجه به ویژگی ها انواع برند هایی مانند داهوا, هایک ویژن, یونی ویو و … را می توان انتخاب کرد.

* جهت خرید دوربین مداربسته صفحه فروشگاه را مشاهده نمایید.

* یا مشاهده صفحه ارتباط با ما جهت خرید دوربین مداربسته

* کانال تلگرام, صفحه اینستاگرام, کانال یوتیوب, صفحه لینکدین