پیشنهاد ویژه

فروشگاه
جستجو
تماس
ورود
سبد خرید
لیست قیمت دوربین مداربسته – قیمت و خرید اینترنتی – نمایندگی و فروشگاه آنلاین – اول مبنا

لیست قیمت دوربین مداربسته

فهرست مطالب

انواع لیست قیمت دوربین مداربسته

در این صفحه لیست قیمت انواع دوربین مداربسته از برند های معتبر و با تکنولوژی های مختلف قابل مشاهده و دانلود می باشد.


لیست قیمت برند داهوا IP – دوربین مداربسته و دستگاه NVR

لیست قیمت دوربین مداربسته داهوا IP یا تحت شبکه – قیمت و خرید اینترنتی – نمایندگی و فروشگاه آنلاین – اول مبنا

این لیست مربوط به برند داهوا dahua با تکنولوژی IP یا تحت شبکه می باشد. و این تکنولوژی برای پروژه هایی که در آن اولویت اول کیفیت و سپس قیمت می باشد. پیشنهاد می شود. این لیست وارداتی و دارای 2 سال ضمانت می باشد. قیمت این لیست بر حسب ریال می باشد.


لیست قیمت برند داهوا HDCVI – دوربین مداربسته و دستگاه DVR و XVR

لیست قیمت دوربین مداربسته داهوا HDCVI یا CVI – قیمت و خرید اینترنتی – نمایندگی و فروشگاه آنلاین – اول مبنا

این لیست مربوط به برند داهوا dahua با تکنولوژی HDCVI یا CVI می باشد. و این تکنولوژی برای پروژه هایی که در آن کیفیت و قیمت به یک اندازه مهم می باشد. پیشنهاد می شود. این لیست وارداتی و دارای 2 سال ضمانت می باشد. قیمت این لیست بر حسب ریال می باشد.


لیست قیمت برند هایک ویژن IP – دوربین مداربسته و دستگاه NVR

این لیست مربوط به برند هایک ویژن HIK VISION با تکنولوژی IP یا تحت شبکه می باشد. و این تکنولوژی برای پروژه هایی که در آن اولویت اول کیفیت و سپس قیمت می باشد. پیشنهاد می شود. این لیست وارداتی و دارای 2 سال ضمانت می باشد. قیمت این لیست بر حسب ریال می باشد.


لیست قیمت برند هایک ویژن Turbo HD – دوربین مداربسته و دستگاه DVR و XVR

این لیست مربوط به برند هایک ویژن HIK VISION با تکنولوژی Turbo HD می باشد. و این تکنولوژی برای پروژه هایی که در آن کیفیت و قیمت به یک اندازه مهم می باشد. پیشنهاد می شود. این لیست وارداتی و دارای 2 سال ضمانت می باشد. قیمت این لیست بر حسب ریال می باشد.


لیست قیمت برند مکسرون IP – دوربین مداربسته و دستگاه NVR

این لیست مربوط به برند مکسرون MAXRON با تکنولوژی IP یا تحت شبکه می باشد. و این تکنولوژی برای پروژه هایی که در آن اولویت اول کیفیت و سپس قیمت می باشد. پیشنهاد می شود. این لیست وارداتی و دارای 2 سال ضمانت می باشد. قیمت این لیست بر حسب ریال می باشد.


لیست قیمت برند مکسرون HDTVI – دوربین مداربسته و دستگاه DVR و XVR

این لیست مربوط به برند مکسرون MAXRON با تکنولوژی HDTVI می باشد. و این تکنولوژی برای پروژه هایی که در آن کیفیت و قیمت به یک اندازه مهم می باشد. پیشنهاد می شود. این لیست وارداتی و دارای 2 سال ضمانت می باشد. قیمت این لیست بر حسب ریال می باشد.


لیست قیمت برند تیاندی IP – دوربین مداربسته و دستگاه NVR

این لیست مربوط به برند تیاندی Tiandy با تکنولوژی IP یا تحت شبکه می باشد. و این تکنولوژی برای پروژه هایی که در آن اولویت اول کیفیت و سپس قیمت می باشد. پیشنهاد می شود. این لیست وارداتی و دارای 2 سال ضمانت می باشد. قیمت این لیست بر حسب ریال می باشد.


لیست قیمت برند ویدئوپارک IP – دوربین مداربسته و دستگاه NVR

این لیست مربوط به برند ویدئوپارک Videopark با تکنولوژی IP یا تحت شبکه می باشد. و این تکنولوژی برای پروژه هایی که در آن اولویت اول کیفیت و سپس قیمت می باشد. پیشنهاد می شود. این لیست وارداتی و دارای 18 ماه ضمانت می باشد. جهت قیمت این لیست تماس حاصل فرمایید.


لیست قیمت برند ویدئوپارک WiFi – دوربین مداربسته بی سیم

این لیست مربوط به برند ویدئوپارک Videopark با تکنولوژی WiFi یا بی سیم می باشد. و این تکنولوژی برای پروژه هایی که در آن کیفیت مهم می باشد اما با محدودیت کابل کشی مواجه هستند. پیشنهاد می شود. این لیست وارداتی و دارای 1 سال ضمانت می باشد. قیمت این لیست بر حسب ریال می باشد.


لیست قیمت برند بادیگارد IP و AHD – دوربین مداربسته و دستگاه DVR و XVR و NVR

این لیست مربوط به برند بادیگارد BODYGUARD با تکنولوژی IP و AHD می باشد. نوع IP این لیست برای پروژه هایی که قصد نصب دوربین مداربسته IP را دارند اما قیمت هم برای آنها مهم می باشد پیشنهاد می شود. و نوع AHD این لیست مناسب پروژهایی که اولویت اول قیمت و سپس کیفیت می باشد پیشنهاد می شود. این لیست مونتاژ داخل و دارای 5 سال ضمانت می باشد. این لیست بر حسب تومان می باشد.


لیست قیمت برند آر دی اس AHD – دوربین مداربسته و دستگاه DVR و XVR

این لیست مربوط به برند آر دی اس RDX با تکنولوژی AHD می باشد. این لیست مناسب پروژهایی که اولویت اول قیمت و سپس کیفیت می باشد پیشنهاد می شود. این لیست مونتاژ داخل و دارای 1 سال ضمانت می باشد. این لیست بر حسب ریال می باشد.


لیست قیمت برند هایتک IP و AHD – دوربین مداربسته و دستگاه DVR و XVR و NVR

لیست قیمت دوربین مداربسته هایتک IP و AHD – قیمت و خرید اینترنتی – نمایندگی و فروشگاه آنلاین – اول مبنا

این لیست مربوط به برند هایتک Hi-Tech با تکنولوژی IP و AHD می باشد. نوع IP این لیست برای پروژه هایی که قصد نصب دوربین مداربسته IP را دارند اما قیمت هم برای آنها مهم می باشد پیشنهاد می شود. و نوع AHD این لیست مناسب پروژهایی که اولویت اول قیمت و سپس کیفیت می باشد پیشنهاد می شود. این لیست مونتاژ داخل و دارای 1 سال ضمانت می باشد. این لیست بر حسب تومان می باشد.


کدام لیست دوربین مداربسته مناسب می باشد

جهت انتخاب لیست مناسب با توجه به نیاز و بودجه شما, می توانید با کارشناسان فروش تماس حاصل فرمایید.


مطلب پیشنهادی: راهنمای جامع دوربین مداربسته

دسته: بلاگ | فروشگاه | صفحه اصلی

منبع: avalmabna.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نه + دو =